Collection: Products

118 products
  • Freezer Bag
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Goat Lotion
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Goat Soap
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grab & Go Protein Packed Snack Bundle
    Regular price
    $79.00
    Sale price
    $79.00
    Regular price
    $106.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GRILL & CHILL Box
    Regular price
    $175.00
    Sale price
    $175.00
    Regular price
    $199.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ground Beef
    Regular price
    from $9.00
    Sale price
    from $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ground Beef Farm Club Box
    Regular price
    from $70.00
    Sale price
    from $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hanger Steak
    Regular price
    from $26.00
    Sale price
    from $26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Heart
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hilltop Produce
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jam/Jelly
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kernel Popcorn
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kymar Canned Goods
    Regular price
    from $7.00
    Sale price
    from $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Liver
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LOW & SLOW Box
    Regular price
    $130.00
    Sale price
    $130.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mama Sheila's Frozen Cookie Dough
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mama Sheila's Premixes- Granola, Pancake, Waffle, & Brownie Mix
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mama Sheila's Protein Bites
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mama Sheila's Take & Bake Cinnamon Rolls
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Syrup
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Marrow Bones
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • MEAT & CHEESE BOX
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Microgreens
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out